Kurs instruktora fitness (aerobik)

Kurs instruktora fitness (aerobik) przygotowuje oraz daje uprawnienia do pracy w ośrodkach sportu, klubach sportowych i rekreacyjnych, placówkach wypoczynku, a także na obozach i koloniach. Jest to propozycja dla każdego, kto chce zostać instruktorem bądź posiada już uprawnienia i chce tylko odświeżyć posiadaną wiedzę. Uprawnienia to szansa także dla nauczycieli, którzy dzięki nim mogą uatrakcyjnić lekcje wychowania fizycznego.
            Na zakończenie kursu przeprowadzany jest egzamin, po którym kursanci otrzymuję legitymację instruktora w specjalizacji fitness aerobik Kwalifikacje są zgodne z przepisami ustawy o sporcie oraz rozporządzeniem MEN i  Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Po zdaniu egzaminu każdy absolwent otrzymuje legitymację oraz certyfikat w języku polskim. Dokument ten pozwala na podjęcie pracy m.in. w klubach i ośrodkach sportowych czy przy projektach unijnych.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności